Rekonštrukcia, inovácie a investície v plnom prúde

S potešením Vám oznamujeme, že naša škôlka sa neustále snaží prispôsobiť sa novým potrebám a zlepšovať kvalitu našich služieb. V súčasnosti prebieha rozsiahla celková rekonštrukcia, počas ktorej budeme otvárať 3 úplne nové triedy.

 

Vedome investujeme do našich priestorov a zariadení, aby sme poskytovali našim deťom a rodičom to najlepšie. Našim cieľom je neustále sa zlepšovať a prichádzať s novými inováciami, aby sme sa dokázali prispôsobiť meniacim sa potrebám a očakávaniam.

 

Vieme, že detstvo je kritické obdobie v živote každého jedného dieťaťa, preto sa snažíme vytvárať pre našich malých návštevníkov čo najlepšie podmienky. Veríme, že naša neustála snaha o zlepšenie nášho prostredia a služieb sa prejaví v spokojnosti našich rodičov a v raste a rozvoji detí, ktoré sú v našej starostlivosti.

 

Radi by sme Vám poďakovali za Vašu dôveru a podporu a s radosťou Vás pozývame na prehliadku našich nových priestorov, ktoré budú určite dostupné pre všetky deti v našej starostlivosti. Budeme sa snažiť, aby sme aj naďalej prinášali nové inovácie a zlepšenia pre našich malých návštevníkov a ich rodiny.