Otvárame Jasle na naše 10. výročie

S potešením Vám oznamujeme, že naša škôlka slávi 10. výročie svojho otvorenia a s tým súvisí aj nová rekonštrukcia a rozšírenie služieb. S radosťou Vám predstavujeme naše úplne nové a moderné jasle pre najmenšie deti.

 

Naše jasle sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečné a pohodlné prostredie pre deti už od 1 roka. Sme presvedčení, že rodičia si u nás nájdu skvelé miesto pre svoje dieťa, kde sa mu bude dariť a bude sa vzdelať a rásť v príjemnom prostredí.

 

O naše jasle sa bude starať tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti starostlivosti o deti. Budeme sa snažiť, aby sme plnili všetky potreby a očakávania rodín, ktoré nám zveria starostlivosť o svoje deti.

 

Radi by sme Vás pozvali na prehliadku našich nových jaslí, aby ste sa mohli presvedčiť o kvalite našich služieb a prostredia, ktoré ponúkame. Naši zamestnanci sú tu pre Vás, aby Vám odpovedali na všetky otázky a pomohli Vám v rozhodnutí o tom, či sú naše jasle to pravé miesto pre Vaše dieťa.

 

Veríme, že naše nové a moderné jasle budú pre rodičov vynikajúcou voľbou pre starostlivosť o ich najmenších. Tešíme sa na stretnutie s Vami a Vaším dieťaťom.