Naša škôlka slávi 10. výročie svojho otvorenia

S radosťou oznamujeme, že naša škôlka slávi 10. výročie svojho otvorenia a k tomuto výročiu sme sa rozhodli zmodernizovať naše priestory. Súčasťou tejto rekonštrukcie bolo aj otvorenie troch úplne nových tried, čo nám umožnilo zvýšiť kapacity našej škôlky.

 

Tieto nové triedy boli navrhnuté tak, aby boli moderné a zároveň pohodlné pre deti. Každá trieda je vybavená kvalitným nábytkom a modernou technológiou, ktorá umožňuje efektívnejšie vzdelávanie a zábavu pre deti.

 

Radi by sme privítali nových členov do našej škôlky a sme presvedčení, že nové moderné triedy budú pre nich skvelým miestom pre ich vzdelávanie a zábavu. V našej škôlke sa snažíme vytvárať príjemné prostredie, kde sa deti môžu učiť a rásť, a kde sa cítia bezpečne a komfortne.

 

Všetci naši učitelia a personál sú skúsení a kvalifikovaní, aby sa postarali o vaše deti a zabezpečili, že sa budú učiť a rozvíjať svoje schopnosti v optimálnom prostredí. Veríme, že naše škôlka bude pre vaše deti druhým domovom a že sa tu budú cítiť vítané a milované.

 

Takže neváhajte a príďte sa pozrieť na naše nové moderné triedy a zvýšené kapacity. Tešíme sa na to, že budeme môcť privítať nových členov do našej rodiny a spoločne oslavovať tento dôležitý míľnik v živote našej škôlky.